تهران۱۳۹۳/۰۱/۲۸
اذان صبح:۰۴:۰۱
طلوع آفتاب:۰۵:۲۹
اذان ظهر:۱۲:۰۴
غروب خورشید:۱۸:۳۹
اذان مغرب:۱۸:۵۸

نرم افزار «کوثر» منتشر شد
1392/12/22 ه.ش -  0 0 ه.ق
نرم افزار کوثر مجموعه ای از بیانات حضرت آیت الله العظمی حاج آقا مجتبی تهرانی (رحمة الله‌علیه) پیرامون جلالت و عظمت حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) است که توسط مؤسسۀ پژوهشی فرهنگی مصابیح الهدی، تولید و منتشر شد.
اطلاعیه برگزاری جلسات درس اخلاق و معارف اسلامی به مناسبت ایام فاطمیه 
هَمّ مؤمن دنیا نیست!
1392/11/09 ه.ش -  0 0 ه.ق
 
 برگزاری مراسم شب های دهۀ اوّل محرم الحرام توسط جناب حجة‌الاسلام و المسلمین حاج حسین تهرانی  
رُوِیَ عَن عَلِیِّ ابنِ مُحَمَّدِ الهادي صَلَواتُ اللهُ عَلَیهِ مَا قالَ:
«الْمَقَادِيرُ تُرِيكَ مَا لَمْ يَخْطُرْ بِبَالِكَ، النَّاسُ فِي الدُّنْيَا بِالْأَمْوَالِ وَ فِي الْآخِرَةِ بِالْأَعْمَالِ»
از فرمایشات امام هادی صلوات الله علیه است که حضرت فرمودند: آن چه را که تقدیر الهی است و خداوند آن را را برای شما انسان‌ها مقدر می‌کند، به شما چیزی را نشان می دهد که به خاطرۀ شما خطور نکرده باشد. 
چگونه دعا کنیم؟
1392/06/21 ه.ش -  0 0 ه.ق
روی عن ابی الحسن الرِّضَا علیه السلام قال: رَأَى عَلِيُّ بْنُ الْحُسَيْنِ علیه السلامرَجُلًا يَطُوفُ بِالْكَعْبَةِ وَ هُوَ يَقُولُ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ الصَّبْرَ قَالَ فَضَرَبَ عَلِيُّ بْنُ الْحُسَيْنِ علیه السلام عَلَى كَتِفِهِ قَالَ سَأَلْتَ الْبَلَاءَ قُلِ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ الْعَافِيَةَ وَ الشُّكْرَ عَلَى الْعَافِيَةِ‏فَإِنَّ الشُّكْرَ عَلَى الْعَافِيَةِ خَيْرٌ مِنَ الصَّبْرِ عَلَى الْبَلَاء
روایت از امام رضا صلوات الله علیه منقول است که حضرت فرمودند: روزی زین العابدین صلوات الله علیه در مسجد الحرام در حال عبادت بودند که دیدند شخصی در حالی که طواف کعبه می‌کند بلند می‏گوید: اللهم انی اسئلک الصبر. دارد فضرب بکتفه. امام زین العابدین علیه السلام با دست مبارک زدند به شانه همین شخصی که طواف می‌کرد. 
ویرایش جدید کتاب ادب الهی
1392/06/17 ه.ش -  0 0 ه.ق
انتشار ویرایش جدید کتاب ادب الهی تا اواخر مهرماه
به اطّلاع می‌رساند جدیدترین اثر حضرت آیت‌الله‌العظمی حاج‌آقا مجتبی تهرانی‌رحمةالله‌علیه آمادۀ انتشار است. این کتاب دومین رساله از مجموعۀ نفیس «رسائل بندگی» با عنوان «حبّ به دنیا» است که پس از تایپ، تطبیق، مستندسازی، عنوان‌گذاری، ویرایش اوّلیه، ویرایش دوم، بازبینی و تأیید نهایی، مرحلۀ صفحه بندی آن نیز به اتمام رسیده و در مرحلۀ بازخوانی سوم و چهارم است.
باسمه تعالی
با کمال ادب و احترام به اطلاع عموم مؤمنین می‌رساند، جلسات هفتگی درس اخلاق و معارف اسلامی توسط جناب حجۀ الاسلام و المسلمین حاج حسین آقا تهرانی، طبق روال سابق ادامه خواهد یافت.
زمان شروع: چهارشنبه،27 شهریور 1392، بعد از نماز مغرب و عشاء
مکان: خ ایران، بن بست ملکی
ایشان همیشه قبل از تحویل سال، مقیّد بودند که 365 مرتبه دعای «یا مقلّب القلوب» را به‌طور کامل بخوانند و برای اینکه این دعاها، تا لحظۀ تحویل سال تمام شود، از یک ساعت قبل از اعلام عید، شروع می کردند و مشغول خواندن این دعای شریف بودند.
در آغازین روزهای نهضت امام خمینی(ره) که در جریان مخالفت با «لایحه ی انجمن های ایالتی و ولایتی» شکل گرفت، یکی از اهداف اصلی برای مقابله با توطئه های رنگارنگ بیگانگان، که رژیم شاهنشاهی پهلوی مجری آن بود، ایجاد وحدت و همدلی در میان مراجع، علماء و روحانیون و طلاب، برپایه ی تحولات فکری و فرهنگی حوزه های علمیه بود.